~LasT-RounD GaminG~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~LasT-RounD GaminG~


 
AcasaAcasa  Cerere k1d0r(cNx^) I_icon_mini_portal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere k1d0r(cNx^)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
taofik





Cerere k1d0r(cNx^) Empty
MesajSubiect: Cerere k1d0r(cNx^)   Cerere k1d0r(cNx^) Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 9:43 pm

NICK CS:k1d0r
NUME REAL:gymy
STEAM: ON/OFF:off da imd o sa fie on
CATI ANI AI? :13
ORAS:c-lung
CE JOC PREFERI:Cs normal
ARME PREFERATE:dgl,awp ,ak47 ,glock ,m4a1
HARTI PREERATE:d2,inferno,nuke,train
IN CE CLANURI AI MAI JUCAT:Molte
ID CONTACT:gymy_cena@yahoo.com
Sus In jos
R.B.L

R.B.L



Cerere k1d0r(cNx^) Empty
MesajSubiect: neahhhhhhhhhhhhhh   Cerere k1d0r(cNx^) Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 8:12 am

Sa mai zis,nu se primesc xeroxuri in acest clan....si oricum tu ai un clan fraere
Sus In jos
taofik





Cerere k1d0r(cNx^) Empty
MesajSubiect: Re: Cerere k1d0r(cNx^)   Cerere k1d0r(cNx^) Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 9:11 am

shhh a zis neme ca ma prim am dat proba cu el asa ca sHH si culcate:P
Sus In jos
R.B.L

R.B.L



Cerere k1d0r(cNx^) Empty
MesajSubiect: neahhhhhhhhhhhhhhh2   Cerere k1d0r(cNx^) Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 10:01 am

Smile)Smile)Smile)Smile)Smile)Smile)Smile)Smile) dak o sa am neoie de clovni sigur o sa te angajez sa muor yo:))Smile)Smile)Smile)Smile)Smile)ba noobule in lsr nu intra toti j****i vai de steaua lor sa fim seriosi:))a zis neme:))iauzi frate ce chestie
Sus In jos
taofik





Cerere k1d0r(cNx^) Empty
MesajSubiect: Re: Cerere k1d0r(cNx^)   Cerere k1d0r(cNx^) Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 10:14 am

sHHH taci dreq ca nu sti ce e ala sc si lung dreq de nbb asa ca sHHH
Sus In jos
taofik





Cerere k1d0r(cNx^) Empty
MesajSubiect: Re: Cerere k1d0r(cNx^)   Cerere k1d0r(cNx^) Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 10:18 am

sHHH fraere ca miam desfiintat clanu adik ii lam dat lu myhai asa ca JEt
Sus In jos
R.B.L

R.B.L



Cerere k1d0r(cNx^) Empty
MesajSubiect: neahhhhhhhhhhhhhh3   Cerere k1d0r(cNx^) Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 10:20 am

jet iti dau eu tie......apropo ai clan k esti cl am aflat forumu nobule..........si pt cultura ta gen stiu ce e aia scara si long asa k dute la nisip si joacate cu ... in tarana
Sus In jos
taofik





Cerere k1d0r(cNx^) Empty
MesajSubiect: Re: Cerere k1d0r(cNx^)   Cerere k1d0r(cNx^) Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 10:22 am

taci ma intra pe forum si vezi ma nobule
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere k1d0r(cNx^) Empty
MesajSubiect: Re: Cerere k1d0r(cNx^)   Cerere k1d0r(cNx^) Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere k1d0r(cNx^)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CeReRe R.B.L
» >CeReRe< k^ :X
» cerere cNx^
» *CeReRe* sNk
» Cerere TaOfiK^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~LasT-RounD GaminG~ :: ¨˜”°º• » Clan LsR « •º°”˜¨  :: -=CeReRe InTrAtRe iN cLaN=--
Mergi direct la: